N°1 Digital Agency in Türkiye

İlk sayfa
Ht image 4
odaklı

SEO yoluyla dijital dünyada web sitenizin parlamasını sağlamak için kişiye özel stratejiler sunuyoruz. Teknik bir süreçten çok daha fazlasını, markanızın hikayesini ve değerlerini ön plana çıkaran ve hedef kitlenize ulaşmanızı, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü artırmanızı hedefleyen bir sanat olarak görüyoruz.

Teklif alın

Zamanlı strateji şart!

SEO çalışmalarımız Google yönergelerini uygun ve aynı zamanda ziyaretçi odaklı olarak planlanmakta ve uygulanmaktadır. Geliştirdiğimiz stratejilerle hem kısa sürede fark yaratmaya hem de belirli bir çalışma süreci sonrasında, uzunca bir süre kazanılan sıralama başarısının da korumasını sağlamaktayız.

Araştırma süreci
Card featured image

Araştırma Süreci

SEO hizmetimizin başlamasıyla birlikte, sektörünüzü ve web sitenizin SEO açısından var olan eksikliklerini belirlemek üzere kapsamlı araştırmalar ve detaylı site analizleri gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte, markanızı ve sunduğunuz ürün/hizmetleri derinlemesine anlamak için yoğun bir soruşturma sürecine giriyoruz. Rakiplerinizin kimler olduğunu öğrenip, hedef kitlenizin davranış modellerini ve sektörel beklentileri keşfetmeye odaklanıyoruz.

Detaylı Analiz ve Planlama

Araştırma sürecimizde belirlediğimiz eylem listesini, sektörünüze özgü beklentiler ve rakiplerinizin SEO açısından zayıf kaldığı noktaları dikkate alarak önceliklendiriyoruz. Bu stratejik yaklaşım, markanızın içerik performansından teknik SEO yeterliliklerine, yerel ve mobil SEO'dan açılış hızına kadar geniş bir yelpazede analiz yapmamızı ve her bir alan için özel stratejiler geliştirmemizi sağlar. Böylece, SEO hizmetimiz boyunca, başlangıçtan itibaren her üç ayda bir güncellenen aksiyon listemiz üzerinden eksiklikleri giderme ve performansı artırma sürecini başlatıyoruz. Bu kapsamlı ve özelleştirilmiş yaklaşım, sektörünüzde ve hedef kitlenizle olan etkileşimlerinizde markanızın rekabet avantajını maksimize ederken, rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlar.

Detaylı analiz ve planlama
Site i̇çi seo

Site İçi SEO

Site içi SEO çalışmalarımızda, öncelikle web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını engelleyen eksiklikleri tespit edip gidererek başlıyoruz. Bu süreçte, sitenizin ilk sayfada görünmesini sağlamanın yanı sıra, ilk sayfa sonuçları içerisinde tıklama oranınızı artıracak stratejiler geliştiriyoruz. Yazılım, tasarım, kullanıcı deneyimi ve site mimarisi gibi temel alanlarda mevcut büyük sorunları çözerek temeli sağlamlaştırıyoruz. Ardından, uzun vadeli SEO stratejimiz doğrultusunda, ziyaretçilerin sitenizde daha uzun süre kalmasını ve ilgili arama terimlerinde doğru sayfaların karşılarına çıkmasını sağlayacak iyileştirmeleri planlayıp uygulamaya koyuyoruz. Bu bütüncül yaklaşım, markanızın dijital varlığını güçlendirirken, arama motorlarındaki görünürlüğünü ve kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirmektedir.

Full Optimizasyon

Web sitemizin SEO eksikliklerini gidermek ve periyodik iyileştirmelerle sürekli gelişim sağlamak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarda, doğru ziyaretçileri çekerek onların memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. Bu süreç, arama motorlarının teknik beklentilerini karşılayarak başlar ve sıralama kriterlerine uyum sağlayacak teknik optimizasyonların uygulanması ile devam eder. Sonrasında ise, kullanıcı deneyimi ve performansı merkeze alarak, web sitemizin optimizasyon sürecini ileriye taşıyoruz. Bu bütüncül yaklaşım, hem arama motorlarında daha iyi bir konum elde etmemizi sağlar hem de ziyaretçilerimizin sitemizde aradıklarını bulmalarına ve daha iyi bir deneyim yaşamalarına olanak tanır, böylece markamızın dijital alandaki itibarını ve başarısını sürdürülebilir bir şekilde güçlendirir.

Full optimizasyon
Özgün i̇çerik

Özgün İçerik

Bu aşamada, ziyaretçi beklentilerini başarıyla karşılayan ve rakiplerimizle olan rekabette önemli bir eksiklik bırakmayan temel optimizasyon süreçlerimizi tamamladık. Şimdi, web sitemizin anahtar kelimelerdeki konumunu güçlendirmek ve daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak için kreatif ve SEO uyumlu içerikler üretmeye odaklanıyoruz. Bu içerikler, ziyaretçilere değer katmayı hedeflerken, aynı zamanda hem sesli aramalarda hem de ürün ve hizmetlerimize yönelik yüksek arama hacmine sahip anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almayı amaçlıyor. İçerik üretim stratejimiz, hem uzun hem de spesifik arama terimlerine odaklanarak, web sitemizin SEO performansını artırma ve dijital varlığımızı daha da güçlendirme üzerine kuruludur.

Link Buildng

Web sitemize çeşitli arama terimleriyle gelen ziyaretçilerin sitede daha uzun süre kalmasını sağladıktan sonra, amacımız onları benzer ürün ve hizmetlerimizi keşfetmeye teşvik etmektir. Bu doğrultuda, site içi navigasyonu kolaylaştıran bağlantılar ve etkili yönlendirmelerle ziyaretçilerin sitemizde daha fazla sayfa gezmesini ve böylece hem kullanıcı deneyimini hem de SEO performansımızı iyileştirmeyi hedefliyoruz. Arama motorları için optimizasyonun yanı sıra, ziyaretçilerimize değerli ve ilgili içerik sunarak, web sitemizdeki etkileşimi ve memnuniyeti artırmak için stratejik link yapısı ve içerik yönlendirmeleri kullanmaktayız. Bu yaklaşım, sitemizin arama motorlarındaki görünürlüğünü artırırken, ziyaretçilerimize de zengin ve bağlamsal bir deneyim sunmaktadır.

Link buildng
Rapor

Rapor

SEO hizmetimiz, başlangıç planlarımıza uygun olarak periyodik bir şekilde yürütülen ve yüzeysel tanımlamalardan çok daha fazlasını içeren detaylı bir çalışma sürecini kapsamaktadır. Her bir faaliyet, marka sahiplerine düzenli olarak raporlanmakta ve aynı zamanda ekibimiz tarafından web sitesinin performansı ve geri dönüşleri sürekli olarak izlenmektedir. SEO’nun sadece uygulama değil, aynı zamanda kapsamlı bir analiz süreci olduğunu bilerek, çalışmalarımızın sonuçlarını değerlendiriyor, eksiklikler ve iyileştirmeler üzerine stratejiler geliştiriyoruz. Rakip analizleri, sektörel fayda sağlayacak uluslararası kıyaslamalar gibi süreçler, analizlerimizin temel bileşenleridir. SEO hizmetindeki farkımızı, verilere dayalı başarılarımız ve beklentileri aşan sonuçlarımız ile belirliyoruz, bu da markanızın dijital alandaki görünürlüğünü ve rekabet gücünü artırmanın anahtarını sunmaktadır.

Genel Sorular

Zirvetek Network olarak müşterilerimizin genel olarak sordukları sorulardan cevaplamak isteriz.

Her gün mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise gerek WhatsApp gerekse Mail üzerinden sürekli iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, merkezimim Ankara’dadır. Ayrıca İngiltere’de AR-GE ofisimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman ofisimize gelebilirsiniz ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Zirvetek Network olarak tüm işlerimizde fatura kesiyoruz. Dilediğiniz zaman fatura bakiyenizi online kredi kartınız ile ödeyebilir veya EFT/Havale yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz özel tasarımlar, içerikler, görseller veya kullandığımız herhangi bir uygulama aylık, yıllık ve ömürlük lisansları mevcuttur.

BDDK lisanslı anlaşmalı kurumlarımız üzerinden ödemelerinizi gönül rahatlığı ile kredi kartından yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmez.

Web Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Googlee SEO hizmetlerinde sıkça sorulan sorular için birkaç tane sizler için derledik.

SEO, “Search Engine Optimization” teriminin kısaltmasıdır ve Türkçede “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir. Web sitelerinin arama motorlarında daha yüksek sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan iyileştirmeler bütünüdür. SEO, arama motorlarının bir web sitesini daha iyi anlamasını ve kullanıcıların aradıklarını daha kolay bulmalarını sağlayacak teknik, içerik ve kullanıcı deneyimi odaklı çalışmaları kapsar. Bu çalışmalar, sitenin organik (ücretli olmayan) aramalarda görünürlüğünü ve trafiğini artırmayı amaçlar.

SEO çalışması, anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu, teknik SEO, site hızı iyileştirmeleri, mobil uyumluluk, kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri, backlink edinimi gibi çeşitli adımlardan oluşur. Başarılı bir SEO stratejisi, bu adımların kapsamlı bir şekilde planlanması ve uygulanmasıyla mümkün olur. Her adım, arama motorlarının sitenizi daha iyi anlamasına ve kullanıcıların ihtiyaçlarına daha iyi hizmet etmenize yardımcı olur.

SEO fiyatları, projenin kapsamına, hedeflenen anahtar kelimelerin rekabet durumuna, istenilen hizmetin detaylarına (içerik üretimi, teknik SEO, backlink çalışmaları gibi) göre değişiklik gösterir. Sabit bir fiyatlandırma modeli olmayıp, genellikle özelleştirilmiş teklifler üzerinden belirlenir. Ayrıca, SEO çalışmalarının süreklilik arz etmesi ve sonuç alınmasının zaman alması nedeniyle, bu hizmetler genellikle aylık veya yıllık abonelik şeklinde sunulur.

Profesyonel bir SEO hizmeti için, web sitenizin büyüklüğü ve sektörün rekabet durumu ne olursa olsun, en az 3-4 ay süreyle kapsamlı bir SEO stratejisi uygulanmalıdır. Düşük rekabetli veya niş alanlarda kısa sürede başarı elde edilse de, sürdürülebilir sonuçlar için asgari sürelerde çalışma yapılması önerilir. Genel olarak, 6-12 ay arası bir çalışma süresi idealdir. Ancak yüksek rekabetli sektörlerde ve sürekli güncellenmesi gereken sitelerde, SEO sürekli bir iyileştirme ve strateji geliştirme sürecidir.

SEO çalışmalarında, garantiler sunulabilir; ancak bu garantiler sürecin belirli bir sonuca ulaşacağının kesin taahhüdü şeklinde olmamalıdır. Çünkü, SEO başarısı birçok değişkene bağlıdır; arama motorlarının sürekli güncellenen algoritmaları, sektördeki rekabet ve hedef kitle davranışları gibi faktörler bu süreci etkiler. Bu nedenle, SEO çalışmalarında kesin zaman odaklı sonuç garantisi vermek mümkün değildir. Ancak, Zirvetek Network SEO olarak, önceki projelerden elde edilen verilere dayanarak tahmini başarı süreçleri sunabilir.

Yorumlar

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Web tasarım, seo, reklam yönetimi hizmetlerimiz için tüm danışanlarımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşteri Memnuniyeti En Önemli Referanstır!