N°1 Digital Agency in Türkiye

Amacımız trafik değil
Ht image 4
Potansiyel Müşteri

Amacımız trafik çekmek değil, doğru stratejilerimiz ile tamamen potansiyel müşterilerinize ulaşarak minimum %180 artış ile hizmet sağlamak

Teklif alın

Minimum Bütçe ile Maksimum Hedef KitleyeErişim!

Google Ads, Google’ın sunduğu öncü dijital reklamcılık platformudur. İşletmeler ve bireyler, ürün veya hizmetlerini ilgili kitlelerle etkili bir şekilde buluşturmak için bu platformu kullanır. Google Ads yönetimi, kampanyaların stratejik bir şekilde planlanması, uygulanması ve optimizasyonunu içerir. Google Ads Danışmanlığı ise, arama ağı kampanyalarından başlayarak, reklam bütçelerinin etkin kullanımını maksimize edecek stratejilerin oluşturulup uygulanmasına odaklanır. Bu süreç, sürekli kampanya takibi ve detaylı analizleri kapsar, işletmelerin online görünürlüklerini ve ROI’lerini artırmayı hedefler.

Temeli sağlam
Card featured image

Temeli Sağlam

Google Ads ve danışmanlık hizmetimiz, işletmenizin dijital reklamcılık hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Gmail hesabınız üzerinden Google Ads hesap kurulumundan başlayarak, bütçenize uygun etkili kampanya ve bütçe planlaması yapmaktayız. Deneyimlerimiz ve detaylı sektör ile rakip analizlerimizle, hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Reklam stratejilerimiz, sizin ihtiyaçlarınıza ve sektördeki dinamiklere göre özelleştirilmiş bir yaklaşım sunarız.

Reklam Kampanyaları

Stratejilerimize uygun olarak metin, görüntülü ve alışveriş reklamlarını titizlikle hazırlıyoruz. Reklam içeriklerimiz, dijital pazarlama uzmanlarımız tarafından hedef kitleyle en yüksek etkileşimi sağlayacak biçimde tasarlanır. Yeniden pazarlama stratejilerimizle, marka bilinirliğinizi ve satış dönüşümlerinizi artırmayı hedefliyoruz. Metin reklamlarında, satış dönüşüm karlılığını maksimize edecek şekilde anahtar kelimeler seçilir. Minimum bütçe ile maksimum kitleye ulaşımı ve potansiyel müşteri kazanımını hedefleriz, bu süreçte detaylı bir çalışma ve takip yapılır.

Reklam kampanyaları
Kampanya optimizasyonu

Kampanya Optimizasyonu

Google Ads danışmanlığımız, reklam kampanyalarının oluşturulmasını takiben, periyodik olarak arama terimlerini, anahtar kelime etkileşimlerini ve reklam yerleşimlerini analiz eder. Bu süreç, etkileşimi artırmak, dönüşüm oranlarını iyileştirmek ve bütçeyi optimizasyon sağlamak amacıyla detaylı anahtar kelime optimizasyonları, görsel ve yerleşim güncellemeleri, remarketing kampanyalarının finetuning'i, politika ihlali kontrolleri ve hedef odaklı sonuç analizleri içerir. Tüm bu çalışmalar, kampanya performansını en üst düzeye çıkarmak için düzenli olarak gerçekleştirilir ve sonuçlar şeffaf bir şekilde raporlanır.

Genel Sorular

Zirvetek Network olarak müşterilerimizin genel olarak sordukları sorulardan cevaplamak isteriz.

Her gün mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise gerek WhatsApp gerekse Mail üzerinden sürekli iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, merkezimim Ankara’dadır. Ayrıca İngiltere’de AR-GE ofisimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman ofisimize gelebilirsiniz ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Zirvetek Network olarak tüm işlerimizde fatura kesiyoruz. Dilediğiniz zaman fatura bakiyenizi online kredi kartınız ile ödeyebilir veya EFT/Havale yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz özel tasarımlar, içerikler, görseller veya kullandığımız herhangi bir uygulama aylık, yıllık ve ömürlük lisansları mevcuttur.

BDDK lisanslı anlaşmalı kurumlarımız üzerinden ödemelerinizi gönül rahatlığı ile kredi kartından yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmez.

Google ADS Sıkça Sorulan Sorular

Googlee ADS hizmetlerinde sıkça sorulan sorular için birkaç tane sizler için derledik.

Google Ads reklam yönetimi ücretlendirmesinde, yönetilen kampanya sayısı ve aylık bütçe en belirleyici faktörlerdir. Kampanya bütçesi ve çeşitliliği arttıkça, yapılan periyodik analiz ve optimizasyon çalışmalarının yoğunluğu da artar. Bu durum, bir Google Partner Reklam Ajansının reklam yönetimi için ayıracağı zamanı etkiler ve dolayısıyla hizmet bedelini belirler.

Google Ads yönetiminde bireysel çabalar etkili olabilir; ancak, bir Zirvetek Network Google Reklam Ajansının profesyonel desteği, reklam harcamalarınızın daha verimli kullanılması, doğru hedef kitleye ulaşım, etkili dönüşüm sağlayacak kampanyaların oluşturulması ve reklam bütçenizin optimizasyonu gibi kritik avantajlar sunar. Bu destek, kaynaklarınızın en etkin şekilde kullanılmasını sağlayarak işletmenizin online başarısını artırır.

Dijital pazarlama ve Google Ads yönetim danışmanlığı süreçlerimiz kapsamında, müşterilerimizi online toplantılar aracılığıyla bilgilendirmeler yaparız. Google reklam uzmanları, müşterilerimize Google Ads kampanya sonuçlarını anlamaları konusunda yardımcı olur ve düzenli iş takvimi toplantılarıyla reklam yönetimlerini aktif tutarız.

Google, dünya çapında en yaygın kullanılan arama motorudur ve YouTube ile web site eklentileri gibi platformlarla işbirliği içinde çalışır. Firmamız, Google Ads uzmanları tarafından sağlanan reklam stratejisi belirleme ve yönetim hizmetleri sunarak, reklamlarınızın hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşmasını sağlar. Profesyonel reklam metinleri hazırlama, rekabet analizi ve hesap erişimi gibi hizmetlerle, markanızın online pazarlama sektöründe tanınmasına ve ürünlerinizin geniş kitlelere tanıtılmasına katkıda bulunmaktayız.

Faturalı çalışma sistemi , vergisini veren kurumsal bir firmayız. Google Ads Uzmanı Desteği sunuyoruz. Sadece reklamlarınızı kurup bırakmıyoruz İşletmenizi kendi işletmemiz gibi benimsiyor satışlarınızı artırmanız için tüm gücümüzü kullanıyoruz. Reklam bütçenize göre komisyon usulü ( %20 gibi ) ile çalışmıyor, aylık standart bir ücret belirliyoruz. Reklam bütçenizi artırsanız bile bize ödeyeceğiniz tutar değişmiyor. Ads hesabınıza dilediğiniz zaman kendiniz ulaşabiliyor, size herhangi bir aracı panel vermiyoruz. Bu sayede harcamaları ve reklamları gayet şeffaf takip edebiliyorsunuz. Sorun, destek, talep ve bilgilendirme için telefon ve Whatsapp desteği sunuyoruz.

Yorumlar

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Web tasarım, seo, reklam yönetimi hizmetlerimiz için tüm danışanlarımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşteri Memnuniyeti En Önemli Referanstır!