N°1 Digital Agency in Türkiye

İtibarını
Ht image 4
Koru!

Dijital dünyada itibarınızı zedeleme kampanyasında bulunanlara karşı bir adım öne geçin. İtibar her şeyden önde olmalıdır.

Teklif alın

Genel Sorular

Zirvetek Network olarak müşterilerimizin genel olarak sordukları sorulardan cevaplamak isteriz.

Her gün mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise gerek WhatsApp gerekse Mail üzerinden sürekli iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, merkezimim Ankara’dadır. Ayrıca İngiltere’de AR-GE ofisimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman ofisimize gelebilirsiniz ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Zirvetek Network olarak tüm işlerimizde fatura kesiyoruz. Dilediğiniz zaman fatura bakiyenizi online kredi kartınız ile ödeyebilir veya EFT/Havale yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz özel tasarımlar, içerikler, görseller veya kullandığımız herhangi bir uygulama aylık, yıllık ve ömürlük lisansları mevcuttur.

BDDK lisanslı anlaşmalı kurumlarımız üzerinden ödemelerinizi gönül rahatlığı ile kredi kartından yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmez.

İtibar Koruma Çalışmasında Sıkça Sorulan Sorular

İtibar Koruma hizmetlerinde sıkça sorulan sorular için birkaç tane sizler için derledik.

İtibar koruma, bir bireyin, markanın veya kuruluşun kamuoyu nezdindeki olumlu imajını koruma ve yönetme sürecidir. Bu, çevrimiçi ve çevrimdışı kanallar aracılığıyla gerçekleşir ve yanlış bilgilendirmelerin, olumsuz yorumların ve itibar zedeleyici diğer unsurların önüne geçmeyi amaçlar.

İtibar, bir marka veya birey için en değerli varlıklardan biridir. İyi bir itibar, müşteri güvenini artırır, iş fırsatlarını genişletir ve kriz durumlarında daha dirençli olmanızı sağlar. İtibar koruma, olumsuzlukların hızla ele alınmasını ve marka değerinizin korunmasını sağlayarak uzun vadeli başarınıza katkıda bulunur.

İtibar koruma çalışmaları; izleme ve dinleme, kriz yönetimi, olumlu içerik üretimi, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri ve sosyal medya yönetimi gibi çeşitli teknikleri içerir. Bu çalışmalar, markanızın veya adınızın internette nasıl algılandığını sürekli izler ve olası itibar zedelenmelerine karşı proaktif önlemler alır.

İtibar koruma çalışmaları, kriz yaşanmadan önce başlamalıdır. Proaktif bir yaklaşım, olası itibar zedelenmelerine karşı koruma sağlar ve olumsuz durumların markanız üzerindeki etkisini en aza indirger. Ancak bir kriz anında da etkili itibar koruma stratejileri devreye sokulabilir.

Birlikte çalışmanın avantajları arasında uzmanlık, deneyim, zaman ve maliyet tasarrufu, yenilikçi çözümler ve özel ihtiyaçlara yönelik kişiselleştirilmiş hizmet sunumu yer alabilir. Sektördeki bilgi birikimimiz ve tecrübemiz, hedeflerinize ulaşmanızda size rehberlik ederken, projelerinizde yüksek kalite ve verimlilik sağlamayı hedefliyoruz. Her müşteriyle özgün bir yolculuğa çıkarak, sizin başarınızı kendi başarımız olarak görüyor ve bu süreçte sizi desteklemek için buradayız.

Yorumlar

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Web tasarım, seo, reklam yönetimi hizmetlerimiz için tüm danışanlarımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşteri Memnuniyeti En Önemli Referanstır!