N°1 Digital Agency in Türkiye

Kurumsal kimlik
Ht image 4
Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımınız, firmanızın tüm platformlarda tanınmasını sağlayan, renklerinizin, logonuz ve özgün tasarım çizgilerinizle bütünleşen vizyonunuzun somut bir ifadesidir.

Teklif alın

Kurumsal kimliğin Gücü

Sektörünüze özel renkler ve çizgilerler oluşturulan kurumsal kimlik, firmanızın dijital alanda unutulmaz olmasını sağlar. Kartvizitlerden ürün kataloglarına, e-posta imzalarından web sitenizin renklerine kadar bir çok unsur, kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır.

Genel Sorular

Zirvetek Network olarak müşterilerimizin genel olarak sordukları sorulardan cevaplamak isteriz.

Her gün mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise gerek WhatsApp gerekse Mail üzerinden sürekli iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, merkezimim Ankara’dadır. Ayrıca İngiltere’de AR-GE ofisimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman ofisimize gelebilirsiniz ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Zirvetek Network olarak tüm işlerimizde fatura kesiyoruz. Dilediğiniz zaman fatura bakiyenizi online kredi kartınız ile ödeyebilir veya EFT/Havale yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz özel tasarımlar, içerikler, görseller veya kullandığımız herhangi bir uygulama aylık, yıllık ve ömürlük lisansları mevcuttur.

BDDK lisanslı anlaşmalı kurumlarımız üzerinden ödemelerinizi gönül rahatlığı ile kredi kartından yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmez.

Kurumsal Kimlik Çalışmasında Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal Kimlik hizmetlerinde sıkça sorulan sorular için birkaç tane sizler için derledik.

Kurumsal kimlik tasarımı, markanızın logodan kurumsal renklere, kartvizitten antetli kağıtlara, faturalardan araç giydirmeye, tabelalardan personel isimliklerine kadar tüm kurumsal materyallerinin markanıza özel bir şekilde tasarlanmasını içerir. Bu, markanızın piyasada tutarlı ve profesyonel bir imaj sergilemesini sağlar.

Kurumsal kimlik tasarım sürecimiz, sektör analizi ve beklentilerinizin değerlendirilmesi, kapsamlı araştırma ve özel tasarımların geliştirilmesi olmak üzere üç temel aşamadan oluşur. İlk olarak, sizden sektörünüz hakkında bilgi alıyor ve beklentilerinizi anlıyoruz. Ardından, detaylı bir araştırma yaparak tasarım ekibimiz sizin için özgün tasarımlar hazırlıyor. Son olarak, bu tasarımları sizinle paylaşarak, gerekli gördüğünüz düzeltmeleri yapmaktayız.

Kurumsal kimlik tasarım hizmetimiz, tasarımın yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu baskı süreçlerinin yönetimini de kapsar. Baskıya uygun dosyaların hazırlanması konusunda destek sağlayabilir, dilerseniz baskı işlemlerini sizin için üstlenebiliriz. Bu esnek yaklaşım, projenizin başından sonuna kadar sorunsuz bir deneyim sunmayı amaçlar.

Kurumsal kimlik tasarımı fiyatlandırması, ihtiyaç duyulan çalışmanın kapsamına göre değişkenlik gösterir. Örneğin, mevcut bir logonuz olabilir ve sadece kurumsal kimlik materyallerine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz, ya da tam tersi, sadece bir logo tasarımı isteyip diğer kurumsal kimlik materyallerine ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu nedenle, fiyat teklifi sunulmadan önce ihtiyaçlarınızın net bir şekilde belirlenmesi önemlidir.

Birlikte çalışmanın avantajları arasında uzmanlık, deneyim, zaman ve maliyet tasarrufu, yenilikçi çözümler ve özel ihtiyaçlara yönelik kişiselleştirilmiş hizmet sunumu yer alabilir. Sektördeki bilgi birikimimiz ve tecrübemiz, hedeflerinize ulaşmanızda size rehberlik ederken, projelerinizde yüksek kalite ve verimlilik sağlamayı hedefliyoruz. Her müşteriyle özgün bir yolculuğa çıkarak, sizin başarınızı kendi başarımız olarak görüyor ve bu süreçte sizi desteklemek için buradayız.

Yorumlar

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Web tasarım, seo, reklam yönetimi hizmetlerimiz için tüm danışanlarımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşteri Memnuniyeti En Önemli Referanstır!