N°1 Digital Agency in Türkiye

Kullanım
Ht image 4
Koşulları

Web tasarımı, seo, reklam yönetimi gibi birçok hizmetlerimizde de kişisel verilerinizin korunmasına önem gösteriyoruz.

Kullanım Koşulları

https://zirvetek.com (bundan böyle “Zirvetek Network” olarak anılacaktır), www.zirvetek.com adresindeki internet sitesi aracılığıyla sunulan hizmetlerin kullanımı için belirli koşullar ve şartlar getirmiştir. Bu web sitesini kullanarak, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmetler ve Özel Sözleşmeler
Zirvetek Network, web sitesi üzerinden sunulan çeşitli hizmetler ve ürünler için özel sözleşmeler düzenleyebilir. Bu özel sözleşmeler, genel kullanım koşullarımızı tamamlayıcı nitelikte olup, olası anlaşmazlıklarda geçerli olacaktır.

Fikri Mülkiyet Hakları
Web sitemizdeki tüm içerikler, Zirvetek Network’e aittir ve ilgili telif hakları, marka hakları ile korunmaktadır. Kullanıcılar, bu içerikleri Zirvetek Network’ün yazılı izni olmadan kullanamaz.

Değişiklikler
Zirvetek Network, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler, yayınlandıkları andan itibaren geçerli olacaktır.

Kullanım ve Sorumluluklar
Kullanıcılar, Zirvetek Network web sitesinin kullanımı sırasında karşılaşabilecekleri riskleri üstlenir. Web sitesi ve içeriği “olduğu gibi” sunulmaktadır, ve Zirvetek Network, sunulan içerik ve hizmetlerin kullanımı sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanım Şartları
Kullanıcılar, Zirvetek Network web sitesini kullanırken Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası hukuka uygun hareket etmelidir. Kötü niyetli yazılımların yayılmasını önlemek, veri güvenliğini sağlamak ve üçüncü şahıslara zarar vermemek kullanıcının sorumluluğundadır.

Uluslararası Kullanım
Kullanıcılar, Zirvetek Network web sitesinin küresel erişimini göz önünde bulundurarak, yerel ve uluslararası yasalara uygun hareket etmelidir.

Üçüncü Parti İlişkileri
Zirvetek Network, kullanıcıların web sitesi üzerinden kurdukları üçüncü parti ilişkilerinden sorumlu değildir. Kullanıcılar, bu ilişkilerin sonuçlarından kendileri sorumludur.

Linkler ve Dış Kaynaklar
Zirvetek Network web sitesinde yer alan dış linklerden Zirvetek Network sorumlu değildir. Kullanıcılar, bu linkler aracılığıyla eriştikleri içerik ve hizmetlerin kullanımından kendileri sorumludur.

Hukuki Uyuşmazlıklar
Web sitemizin kullanımından kaynaklanabilecek uyuşmazlıklarda Türkiye Cumhuriyeti yasaları geçerli olacak, Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Yayınlanma ve Güncelleme
Bu kullanım koşulları ve gizlilik politikası, son güncelleme tarihi itibarıyla geçerlidir. Zirvetek Network, bu belgelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.