N°1 Digital Agency in Türkiye

Tamamen kullanıcı dostu
Ht image 4
web tasarım

Teklif alın
Eşsiz Deneyim

UX/UI

Kullanıcı odaklı
Ultra hız
Tam güvenlik
Tam

Güvenlik

SSL
Günlük/Haftalık Yedekleme
DDOS Koruma
Uyum

SEO

Anahtar Kelime Çalışması
Özgün İçerik
Sıralama Odaklı
Responsive
Web tasarımı yaptığımız tüm sitelerde, tüm cihazlara uyumlu olarak tasarlanmaktadır.
Tam Güvenlik
Sitelerimiz saldırıya karşı korumalı olup sürekli takip altındadır.
Özgün Tasarım
Tasarımlarımız ve içeriklerimiz tamamen özgün ve zengindir.
Ultra Hız
Web sitelerimiz olağanından daha fazla hızlı olarak sıralama yükselmesine odaklıdır.
Ücretsiz Destek
Müşterilerimize yıl boyunca ücretsiz destek ile müşteri memnuniyetine önem veririz.
Çoklu Dil
İhtiyaç duyduğunuz dillerde yeminli tercümanlarımız ile çalışmaktayız.

Müşterilerinizle aranızda köprü kurun.

Web tasarımı, klasikleşmiş kalıplardan değil, tamamen özgün içerik ve görselleri ile en iyi deneyimleri sunmaktadır. Web tasarımınız klasikleşmiş ise artık miladını doldurmuş demektir. Yenilikçi hizmetimiz ile en iyi deneyimleri sunan web tasarım keşfini yakalayın.

Genel Sorular

Zirvetek Network olarak müşterilerimizin genel olarak sordukları sorulardan cevaplamak isteriz.

Her gün mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise gerek WhatsApp gerekse Mail üzerinden sürekli iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, merkezimim Ankara’dadır. Ayrıca İngiltere’de AR-GE ofisimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman ofisimize gelebilirsiniz ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Zirvetek Network olarak tüm işlerimizde fatura kesiyoruz. Dilediğiniz zaman fatura bakiyenizi online kredi kartınız ile ödeyebilir veya EFT/Havale yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz özel tasarımlar, içerikler, görseller veya kullandığımız herhangi bir uygulama aylık, yıllık ve ömürlük lisansları mevcuttur.

BDDK lisanslı anlaşmalı kurumlarımız üzerinden ödemelerinizi gönül rahatlığı ile kredi kartından yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmez.

Web Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım hizmeti için sıkça sorulan sorulardan birkaç tane sizler için derledik.

Web tasarım için ilk olarak müşterimizin hangi hizmeti istediğini sorarız. Kurumsal web tasarımı veya E-Ticaret sitesi mi olacak belirleriz. Kurumsal web tasarımına ihtiyacınız var ise kurulacak alt yapı sistemlerinin tamamen özel olarak hazırlarız. Genelde kurumsal web tasarım fiyatları ortalama olarak 2024 yılı için 10.000 TL ila 50.000 TL arasında değişmektedir.

Web sitesinin yapımı dışında sadece hosting, domain ve SSL sertifikası ücretleri bulunmaktadır. Web siteniz için hosting ve domain şarttır. Bu iki hizmet için yıllık ücret ödenmesi gerekir, SSL sertifikası ise her müşterimize ücretsiz olarak Let’s Encrypt sertifikasını yükleriz. Eğer bu sertifikayı istemez iseniz istediğiniz firmadan SSL sertifikası satın alabilir ve web sitenize entegre edebiliriz.

Web tasarımı süreçleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tamamen tüm aşamaları tamamlayıp stratejilerimiz hazır ve yapım aşamasına geldiğimizde ortalama 1 ila 2 hafta içerisinde kusursuz bir şekilde teslim etmeyi planlarız.

Her yaptığımız web tasarımlarında mutlaka Google SEO uyumlu halde tasarlar ve başlangıç olarak sizlerin hedeflerini destekler.

Web tasarım, bir web sitesinin tasarlanması, geliştirilmesi ve yayınlanması sürecidir. İyi bir web tasarımı, kullanıcı dostu bir arayüz sağlayarak, sitenin hedef kitlesiyle daha iyi etkileşim kurmasına ve daha fazla ziyaretçi çekmesine yardımcı olur.

Yorumlar

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Web tasarım, seo, reklam yönetimi hizmetlerimiz için tüm danışanlarımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşteri Memnuniyeti En Önemli Referanstır!